Pompe submersible 750W 1HP TWP87506 TOTAL
د.ت 243,000
اطلب الآن
المنتج243.00
التوصيل8.00
13 People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Description
POMPE SUBMERSIBLE 1CV 750W TWP87506
Description :
  • Marque : TOTAL
  • Référence : TWP87506
Spécifications :
  • Type : Pompe submersible pour eaux usées
  • Tension : 220–240 V ~ 50 Hz
  • Puissance nominale : 750W (1 HP)