Compresseur 12V TTAC1406 TOTAL
د.ت 115,000
اطلب الآن
المنتج115.00
التوصيل8.00
20 People watching this product now!
Fast Shipping
Carrier information
20k products
Payment methods
24/7 Support
Unlimited help desk
2-day Delivery
Track or off orders
Description
Description :
  • Marque : TOTAL
  • Référence : TTAC1406
Caractéristiques :
  • Alimentation : DC12V
  • Courant nominal : 10A
  • Pression maximale : 140 psi (10 Bar)